Привіт усім!

Вітаю Вас на моїй сторіночці!

субота, 12 лютого 2011 р.

Дерева щастя (083020)

Дерево зі світло-рожевого кварцу.РОЖЕВИЙ КВАРЦ - дитячий оберіг. Він є символом здоров'я. Зберігає зовнішню і внутрішню красу, не допускає утворення зайвої ваги і зморшок.


Дерево з флюориту.

ФЛЮОРИТ - допомагає упорядкувати думки і добитися душевного спокою, збільшує аналітичні здібності людини. Це - талісман тонких людей, що уміють цінувати і розуміти тонкі впливи, прагнуть до таємничого.
 Дерево з цитрину.

ЦИТРИН (жовтий кварц) -  символ світла, радості і гарного настрою. Цей камінь символізує мудрість і спокій. Енергетично цитрин - камінь удачі і позитивного настрою. Він сприяє нормалізації дружніх і споріднених зв'язків, а також робить людину  красномовною, переконливою і привабливою. Це талісман людей, хто за родом діяльності постійно контактує з великою кількістю людей
 Дерево з бірюзи.

БІРЮЗА - Охороняє від убогості, забезпечуючи власникові успіх і благополуччя. Бірюза символізує успіх. Вважається щасливим каменем. Притягує процвітання і достаток, заспокоює і припиняє сварки. 
  Дерево з коралу.

КОРАЛ - нейтралізує негатив, заздрість, гнів. Оберіг від нечистої сили, вроків, спокус. Корал надає власникові мудрість, Талісман романтиків, він активно впливає на уяву, надає хазяїну витонченості і тонкості сприйняття. Оберіг мандрівників. Рожеві корали - символ безсмертя і щастя.

  

Дерево з сердоліку.

СЕРДОЛІК (карнеол, сардонікс) - надає хоробрість, викликає любов і симпатію. Сердолік символізує щасливий союз. Несе з собою любов і щастя. Оберігає від сварок і суперечок. Є "жіночим каменем", покровителем материнства. 


  
Дерево з яшми.

ЯШМА - символізує  хоробрість і стриманість. Сприяє інтелектуальній праці, створює стан спокою і душевної рівноваги, допомагає боротися із страхом

  

Дерево з аметисту.

АМЕТИСТ символізує сердечний спокій. Камінь - покровитель сімейного щастя, довголіття. Сприяє хорошим снам. Дерево з коралу.

КОРАЛ - нейтралізує негатив, заздрість, гнів. Оберіг від нечистої сили, вроків, спокус. Корал надає власникові мудрість, Талісман романтиків, він активно впливає на уяву, надає хазяїну витонченості і тонкості сприйняття. Оберіг мандрівників. Рожеві корали - символ безсмертя і щастя. Грошове дерево з коралу.

КОРАЛ - нейтралізує негатив, заздрість, гнів. Оберіг від нечистої сили, вроків, спокус. Корал надає власникові мудрість, Талісман романтиків, він активно впливає на уяву, надає хазяїну витонченості і тонкості сприйняття. Оберіг мандрівників. Рожеві корали - символ безсмертя і щастя.Дерево з авантюрину (золотого піску).
АВАНТЮРИН - зберігає щасливий, радісний настрій, бадьорість духу, ясність розуму. Камінь - покровитель мандрівників. Надає ефект врівноваженості.

  
Дерево з рожевого кварцу.

РОЖЕВИЙ КВАРЦ - дитячий оберіг. Він є символом здоров'я. Зберігає зовнішню і внутрішню красу, не допускає утворення зайвої ваги і зморшок.

Висота дерев приблизно 15 см.

3 коментарі:

 1. Всі дуже чарівні! Корал і бірюза просто супер!

  ВідповістиВидалити
 2. Я в восхищении!!!!Красота!Выбрать просто невозможно,каждое красиво по-своему!

  ВідповістиВидалити
 3. Танічка, дуже дякую!
  Лёночка, спасибо огромное!

  ВідповістиВидалити